Pojedyncze zdjęcia


Zajmuję się różnymi dziedzinami fotografii. Oprócz fotografii portretowej i kobiecej interesuję się również fotografią lotniczą i krajobrazową. Podczas licznych podróży i wizyt na lotniskach oraz pokazach lotniczych miałem możliwość zrobienia wielu ciekawych i wyjątkowych zdjęć.

Zainteresowanych zakupem moich zdjęć zachęcam do obejrzenia mojego portfolio – zwłaszcza na Flickr.com i 500px.com gdzie znajdują się moje najlepsze zdjęcia. Nie wszystkie z nich są dostępne do sprzedaży (zwłaszcza dotyczy to zdjęć portretowych i kobiecych), ale w przypadku zdjęć lotniczych i krajobrazowych większość jest dostępna.

Jeśli chcesz zakupić któreś z moich zdjęć, skorzystaj z formularza, w treści maila podając najlepiej link do zdjęcia, które Ciebie interesuje.

Koszt zdjęcia zależy od jego formatu – czy jest to zdjęcie w wersji elektronicznej, czy też drukowanej, albo jako fotoobraz na płótnie. Istnieje również możliwość zamówienia zdjęć w dużym formacie lub na specjalnych podłożach.


Sesje zdjęciowe


Mogę również wykonać zdjęcia na zamówienie i zrobić sesję zdjęciową z konkretnego miejsca, budynku lub wydarzenia.

Koszt takiej sesji oraz szczegóły ustalam za każdym razem indywidualnie, w zależności od rodzaju zdjęć, miejsca, potrzebnego sprzętu, czy też innych istotnych kwestii.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się ze mną poprzez poniższy formularz.


Kontakt