Hej!


Nazywam się Michał Banach i witam Was na mojej stronie. Znajdziecie tutaj moje najlepsze zdjęcia, które powstały zarówno podczas sesji zdjęciowych i licznych wypadów na pokazy lotnicze oraz lotniska, a także w trakcie podróży po różnych częściach świata.

Na stronie znajdują się wybrane, najlepsze zdjęcia z mojej kolekcji. Całą resztę znajdziecie w galeriach na 500px, Flickerze, Instagramie – zdjęcia lotnicze / fotografia kobieca oraz Facebooku.


O mnie


Fotografia jest moją pasją, którą łączę z pracą redaktora naczelnego portalu SmartAge.pl (do odwiedzenia którego Was zachęcam!). Przede wszystkim interesuję się fotografią kobiecą i lotniczą, ale z przyjemnością sięgam po różne inne motywy fotograficzne.

Swoją przygodę z aparatem zacząłem w 2012 roku, a od 2014 roku zajmuję się fotografią lotniczą. Wszystko zaczęło się od hobby, które z czasem przerodziło się w pasję. Cały czas staram się rozwijać swoje umiejętności, zarówno w robieniu zdjęć, jak i ich obróbce.


Użycie zdjęć

Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie chronione są prawami autorskimi i ich wykorzystanie bez zgody jest niedozwolone. Jeśli chcielibyście z nich skorzystać, proszę o kontakt. Istnieje możliwość zakupu licencji do celów prywatnych jak i komercyjnych.