Hej!


Nazywam się Michał Banach i witam Was na mojej stronie. Znajdziecie tutaj moje najlepsze zdjęcia, które powstały zarówno podczas licznych sesji zdjęciowych i wypadów na pokazy lotnicze oraz lotniska, a także w trakcie podróży po różnych częściach świata i Polski.

Na stronie znajdują się wybrane, najlepsze zdjęcia z mojej kolekcji. Całą resztę znajdziecie w galeriach na 500px, Flickerze, Instagramie – zdjęcia lotnicze / fotografia kobieca oraz Facebooku. Zachęcam Was do śledzenia moich profilów, ponieważ są one regularnie aktualizowane. Część zdjęć dostępna jest na żądanie, a pozostałe można znaleźć w wybranych artykułach, które publikuję na SmartAge.pl.


O mnie


Fotografia jest moją pasją, którą łączę z pracą redaktora naczelnego portalu SmartAge.pl (do odwiedzenia którego Was zachęcam!). Przede wszystkim interesuję się fotografią kobiecą i lotniczą, ale z przyjemnością sięgam po różne inne motywy fotograficzne.

Swoją przygodę z aparatem zacząłem w 2011 roku, a od 2014 roku zajmuję się fotografią lotniczą. Przez długi czas uważałem, że będę się specjalizował tylko w fotografii lotniczej, jednak w 2019 roku zaczęła się moja przygoda z fotografią kobiecą, zarówno portretową, sensualną jak i aktową.

Wszystko zaczęło się od hobby, które z czasem przerodziło się w pasję. Z czasem pasja przerodziła się w styl życia, a aparat stał się moim nieodłącznym towarzyszem.

W swoich zdjęciach staram się podążać własną drogą, tworząc zdjęcia takie, jakie lubię. Nie idę utartymi szlakami, nawet w obróbce wybieram własną drogę. Efekty możecie ocenić sami 😉


Użycie zdjęć

Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie chronione są prawami autorskimi i ich wykorzystanie bez zgody jest niedozwolone. Jeśli chcielibyście z nich skorzystać, wszystkie informacje znajdują się w zakładce Licencja.